Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Przemyślu
Witaj na stronie WSB w Przemyślu. Dzisiaj jest Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Opinie o naszej uczelni.
Piątek, 18 maja 2007 r - 09:15:21 | Admin
Zapraszamy do strefy studenta gdzie poznacie opinie studentów o naszej uczelni.

Witaj na stronie Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa!
| admin
Witamy wszystkich nowoprzybył‚ych na odmł‚odzoną… i zmodernizowaną stroną™ Wyższej Szkoł‚y Bezpieczeństwa w Przemyś›lu.

Modernizacja strony miał‚a na celu w gł‚ównej mierze dostosowanie jej do obowiazujących standartów sieciowych jak i ł‚atwiejszego sposóbu na moderowanie jej poprzez zaawnsowany panel admina. Z biegiem czasu bę™dziemy starać się™ o to aby ta strona była rozwijana. Aczkolwiek już teraz możecie pań„stwo podziwiaą efekty naszej pracy.

Już wkrótce z myślią… o naszych studentach dodamy forum, a także o ile zajdzie taka potrzeba galerie użytkowników. W foto galerii postaramy się™ zamieszczać zdję™cia związane z życiem kulturalnym naszej uczelni a także z imprez kulturalnych odbywają…cych sie w naszym mieś›cie. Osoby chę™tne do udostę™pniania swoich zdjęć‡ prosimy o kontakt a adminem strony.

Będziemy wdzięczni za jakiekolwieg komentarze dotyczące funkcjonowania naszej strony.

Z pozdrowieniami admin strony WSB

WSB prowadzi szkolenia i kursy
| Admin

>> [ 1 2 3 4 5 ] <<
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
ul. Rolnicza 10
37-700 Przemyśl
wsbp@wsbp.edu.pl
Copyright © wsbp.edu.pl 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.